Eva Aichmajerová – Big kariéra

exkluzivně

 

HVĚZDA... Je to jako příběh z amerického slaďáku! Z neznámé dívky je ze dne na den celebrita. Eva Aichmajerová, hvězda reality show Big Brother, je momentálně na vrcholu.

 

Není to přitom tak dávno, co o půvabné brunetce vlastně nikdo nevěděl. S výjimkou naší redakce. Půvabná Evička totiž pracovala v Aha! jako sekretářka! A teď je z ní Big Star!

Dává rozhovory jako na běžícím pásu, divá se z titulních stran magazínů a novin.Otevřeně mluví o své minulosti pornohvězdy, o své částečně lesbické orientaci, zkrátka o všem... Kdo však ve skutečnosti ví, jaká je? Jenom Aha!

 

Alergie

I když se to při pohledu na její útlou postavu nezdá, tak miluje dorty. „Hlavně   na   větrníkách ujíždím," přiznává. Má ráda smaženky a uherák a naopak nesmí ořechy, mák a skořici. „Jsem alergik. Kdybych snědla něco z toho, tak se okamžité opupínkuju a oteču..." Má psa Pralinku, zlatého labradorského retrívra. „Je úžasná i když trochu tlustá," přiznává. Když má jen trochu času, tak se s Pralinkou chodí koupat do Berounky. „Teď to ale moc nejde.“

 

Prcek

Na svých oficiálních stránkách uvádí výšku 162 centimetrů. Ve skutečnosti však měří ještě méně - 158,5! Ted navíc zhubla o tři kila, takže váží 47 kilo.

Její  rodiče  jsou rozvedení, ale prý spolu vycházejí dobře. Tátovi  koupila k Vánocům pračku, mámě zájezd na Ibizu. Když je zima, chodí v eskymácké beranici a chroupe slané tyčinky.

Tak tahle zná Evu Aichmajerovou Aha!

 

AHA, 14.8.2005, str. 12